TOŻSAMOŚĆ MARKI

KTO I CO KRYJE SIĘ ZA MARKĄ ANTI

ANTI BY GIBASZEWSKI TO NOWY KONCEPT MODOWY ZNANEGO OD LAT PROJEKTANTA PRZEMKA GIBASZEWSKIEGO. PRZEMEK ZNANY JEST Z PROSTYCH, KLASYCZNYCH, MINIMALISTYCZNYCH FORM, CO MA ODZWIERCIEDLENIE W JEGO NOWEJ MARCE.

W ANTI aktualne trendy krzyżują się z komfortem i wygodą, sprawiając, że ubrania są nie tylko ready-to-wearale też easy-to-wear, pozwalając na noszenie ich w różnych stylizacjach i podczas wielu okazji. Już na pierwszy rzut widać, że za projektami ANTI by Gibaszewski kryją się szczere emocje i niezwykła wrażliwość artysty

MARKA OFERUJE STREESTYLOWĄ LINIĘ #IKONYMODY INSPIROWANĄ NAJWIĘKSZYMI PERSONAMI ŚWIATA MODY.

W ramach tego konceptu występują T-shirty, longsleeve’y i bluzy dostępne dla niej i dla niego. Wśród pozostałych projektów znajdują się wygodne, lecz zarazem niezwykle kobiece sylwetki na które składają się koszule, tuniki, spodnie, kombinezony i płaszcze.

Projektant

PRZEMEK GIBASZEWSKI

Przemek „Gibon” Gibaszewski zaczynał jako freelancer i stylista gwiazd, pracując dla najbardziej poczytnych modowych czasopism i przy najlepszych sesjach zdjęciowych. Jego talent i zmysł estetyczny został zauważony, dzięki czemu przez wiele lat pełnił dodatkowo rolę głównego stylisty magazynu Gala

Dzięki swojej pracy i sukcesom nawiązał współpracę z marką Deni Cler, dla której tworzył autorskie kolekcje, cieszące się ogromnym zainteresowaniem kobiet. Zachęcony przyjaznym odbiorem swoich projektów założył własną markę Papillon wraz z atelier na warszawskim Powiślu.

Od tego czasu Przemek zdobył dużą grupę wiernych klientek, wśród których znajduje się wiele polskich gwiazd i celebrytów. Jego niezwykle kobiece i sensualne projekty, które często zaskakiwały nowatorskością wyznaczającą nowe trendy na polskim rynku modowym, pojawiały się na niezliczonej ilości czerwonych dywanów i okładek magazynów. Jego praca została uznana m.in. przez magazyn Gala, kiedy to w 2014 roku został wybrany przez czytelników, spośród 10 topowych polskich projektantów, do przygotowania sesji okładkowej z Agnieszką Szulim.

2017 rok to rok przemiany i nowego początku. Przemek założył nowy koncept modowy ANTI by Gibaszewski, który ma tworzyć ubrania dla Niej i dla Niego: wygodne i nowatorskie.
Wszystkie jego projekty dostępne są w butiku online.