ANTI logo Torba (0)
Tożsamość marki

Kto i co kryje się za
marką ANTI

ANTI by gibaszewski to nowy koncept modowy znanego od lat projektanta Przemka Gibaszewskiego. Przemek znany jest z prostych, klasycznych, minimalistycznych form, co ma odzwierciedlenie w jego nowej marce. 

W ANTI aktualne trendy krzyżują się z komfortem i wygodą, sprawiając, że ubrania są nie tylko ready-to-wear, ale też easy-to-wear, pozwalając na noszenie ich w różnych stylizacjach i podczas wielu okazji. Już na pierwszy rzut widać, że za projektami ANTI by Gibaszewski kryją się szczere emocje i niezwykła wrażliwość artysty

Marka oferuje streestylową linię #IkonyMody inspirowaną największymi personami świata mody. 

W ramach tego konceptu występują T-shirty, longsleeve’y i bluzy dostępne dla niej i dla niego. Wśród pozostałych projektów znajdują się wygodne, lecz zarazem niezwykle kobiece sylwetki na które składają się koszule, tuniki, spodnie, kombinezony i płaszcze.

Projektant

Przemek Gibaszewski

Przemek „Gibon” Gibaszewski zaczynał jako freelancer i stylista gwiazd, pracując dla najbardziej poczytnych modowych czasopism i przy najlepszych sesjach zdjęciowych. Jego talent i zmysł estetyczny został zauważony, dzięki czemu przez wiele lat pełnił dodatkowo rolę głównego stylisty magazynu Gala

Dzięki swojej pracy i sukcesom nawiązał współpracę z marką Deni Cler, dla której tworzył autorskie kolekcje, cieszące się ogromnym zainteresowaniem kobiet. Zachęcony przyjaznym odbiorem swoich projektów założył własną markę Papillon wraz z atelier na warszawskim Powiślu.

Od tego czasu Przemek zdobył dużą grupę wiernych klientek, wśród których znajduje się wiele polskich gwiazd i celebrytów. Jego niezwykle kobiece i sensualne projekty, które często zaskakiwały nowatorskością wyznaczającą nowe trendy na polskim rynku modowym, pojawiały się na niezliczonej ilości czerwonych dywanów i okładek magazynów. Jego praca została uznana m.in. przez magazyn Gala, kiedy to w 2014 roku został wybrany przez czytelników, spośród 10 topowych polskich projektantów, do przygotowania sesji okładkowej z Agnieszką Szulim.

2017 rok to rok przemiany i nowego początku. Przemek założył nowy koncept modowy ANTI by Gibaszewski, który ma tworzyć ubrania dla Niej i dla Niego: wygodne i nowatorskie.
Wszystkie jego projekty dostępne są w butiku online.

Przemek Gibaszewski